Hakkımızda

     1940 yılında temelleri atılan "Tüysüzoglu Ticaret" yaklaşık olarak 80 yılı aşkın süredir Trabzon'un Sürmene İlçesi’nde faliyetine devam etmektedir.

     Firmamız geçmişin vermiş oldugu bilgi ve tecrübeyi yenilikçi yaşama uyarlayıp, kalitesinden ve doğallıktan ödün vermeden siz degerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Zamanın getirmiş olduğu yenilikçi şartlar neticesinde ürünlerimizi Türkiye’nin 81 iline kargo imkanı ile güvenli ve saglıklı bir şekilde ulaştırabilmekteyiz. Firmamız süt ve süt ürünleri agırlıkta olmak üzere yöresel ürünler üzerine faliyet vermektedir.

     Gecmişin tecrübelerinden faydalanmayı fırsat bilip, "dün neysek bugünde oyuz" anlayışı icinde çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetin temellerini müşteri memnuniyeti, ürün
kalitesi ve dogallıgı üzerine kurup, temellerimizi sarsmadan hizmet anlayışımızdan taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam devam ediyoruz.
     80 yılı aşkın süredir yürümeye çalıştığımız bu yolda sürekli bizim yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz...


                                                                                                                                                                   SAYGILARIMIZLA
                                                                                                                                                               TÜYSÜZOĞLU TİCARET
Yükleniyor...